Kara Fırın Taş Fırın Ustası

dsc01744

Kara fırın, taş fırın, kebap fırını, simit fırını, lahmacun fırını, ekmek fırını, vakfıkebir fırını, pide fırını,  sektöründe hizmete başladığımız zamandan bu yana her türlü kara fırın ve diğer fırın çeşitlerini itina ile değerli müşterilerimize sunuyoruz. Özellikle kara fırın ve taş fırını başlıkları altında çalışmaktayız.

Konya ilinde ikamet etmekle birlikte gerek İstanbul gerekse Türkiye’nin her noktasında bu güne kadar yüzlerce kara fırın v etaş fırın imal işlerini gerçekleştiriyoruz.

Fırıncı Mehmet usta olarak sadece kara fırın ve taş fırını imali değil değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına göre fırın imalatı ile tamir ve bakımıda yapmaktayız.

Kara fırın ve taş fırını işlerimizde kaliteli olmasına ve uzun ömürlü olmasına azami özen göstermekteyiz. Bu sebeple yaptığımız kara fırın ve taş fırını işlerinde azami önem göstermekteyiz.

Yaptığımız kara fırın ve taşfırını işlerinde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli malzemeleri kullanarak en iyi işçiliği sergileyip değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

İşçilikte kullandığımız örüm harman tuğlalarımız ile yaptığımız kara fırın ve taş fırın çeşitlerimizi, hiçbir işlem yapılmaksızın otantik, klasik görünümüyle müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Categorized: Blog
Tagged: , , , , , , , , , , , , ,